poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego

Witam!:)

Wczoraj wróciłam z Mistrzostw Makijażu, które odbyły się w Poznaniu. Do wykonania były dwa makijaże- kobiety wamp oraz karnawałowy. Prace wykonywałam na dwóch pięknych modelkach- Arlecie i weterance Kasi;) W konkursie brały udział 33 osoby. Nie udało nam zdobyć się miejsca na podium, ale pomimo to jestem z NAS bardzo dumna.
Dwa pierwsze miejsca zdobyły podopieczne szkoły organizującej konkurs.

Organizacja Mistrzostw była według mnie na bardzo niskim poziomie, przede wszystkim bardzo ciężko było dowiedzieć się m.in. jak dostać się na miejsce konkurencji... w samej szatni ogromne zamieszanie, kilka krzeseł, dla większości brak miejsc siedzących, do dyspozycji skrawek podłogi przy śmietniku... W takich warunkach wita się uczestników Mistrzostw w Poznaniu.:) Poza tym brak jakiejkolwiek jawnej oceny makijażu przez profesjonalistów. Jury zobaczyło makijaż, zanotowało coś w swoich tajnych kartach i na tym koniec.

Mała fotorelacja:

W trakcie makijażu KOBIETY WAMP;)Ostatnie poprawki;)Efekt końcowy:


Arletka od tyłu w obiektywach widzów:)


MAKIJAŻ KARNAWAŁOWY
W trakcie:)Kasia obok jednej z moich faworytek, niestety nie w stylu jury...;)
Zdjęcie ze strony folaron.com

A zwycięskie stylizacje wyglądały tak:

I Miejsce


II Miejsce


III Miejsce


JAKOŚ ZDJĘĆ NIESTETY BARDZO SŁABA, PONIEWAŻ ZWYCIĘŻCZYNIE
ZOSTAŁY WYODRĘBNIONE ZE ZDJĘĆ GRUPOWYCH.

2 komentarze:

 1. witam,

  też wróciłem z tych "mistrzostw" z wielkim niesmakiem, zaczynając od potwierdzeń totalnego chaosu organizacyjnego od samego wejścia na targi gdzie nie pozwolono mi wnieść bagażów mojej narzeczonej która brała udział, po brak miejsca na przebranie, schowanie rzeczy oraz pokazania drogi na stanowiska konkursowe, które i tak zamieniono bo ktoś tam zajął pierwszy ale przecież nie można mieć pretensji do pani Folaron bo ona przecież tylko była fundatorem nagród, uczestnikiem jury i jak twierdzi Malwina Siwiec stylizowała trzy modelki z podium... Co do werdyktu to pozostawiam go również do oceny ludzi, którzy nigdy nie dowiedzą się co zapisywały wielkie panie oceniające ale one już wiedziały co i kogo oceniać ;) ciekawy jestem tylko czy to w porządku, że pani Folaron oceniała swoje stylizacje wykonane rękami swoich uczennic. Podsumowanie i wręczenie nagród równie żenujące co organizacja całych mistrzostw szkoły, wróć Polski....

  pozdrawiam uczestniczki i modelki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiem, że Pan daro sław rozczarowany, gdyż się nie powiodło.
  Malwino, gratuluję prac, szczególnie pierwsza bardzo mi się podobała! Jeśli chodzi o pracę karnawałową o której wspominasz współczesną- stylizowaną trochę na aztecką- była i jedną z moich faworytów. Jednak pierwszy makijaż przesądził o tym, że dziewczyna nie znalazła się na podium. Dwa pierwsze miejsca zdecydowanie zasłużone!

  OdpowiedzUsuń