środa, 27 lutego 2013

WPADKI GWIAZD

Witam wszystkich! 

Przeglądając różne galerie gwiazd, celebrytek itp. często zastanawiam się gdzie można znaleźć wizażystki, które wykonują  im tak ,,profesjonale'' makeupy. Nie tylko źle dobrany kolorystyczne podkład, ale krzywe kreski, niedokładnie roztarte cienie, dwa różne rodzaje rzęs na oczach oraz usta  wymodelowane bardzo ''oryginalnymi'' sposobami. A także wieeeele, wieeeeeele więcej. Zobaczcie sami:)

OTO KILKA WPADEK MAKIJAŻOWYCH GWIAZD

www.pudelek.pl

Po powiększeniu zdjęcia widać nałożony podkład o kilka tonów za ciemny do naturalnej karnacji, niedopracowane brwi, nieregularnie wypielęgnowane, ich kształt nadaje Britney smutny wyraz twarzy, cień na powiekach podejrzewam został nałożony jednym ''machnięciem'' pędzla, nie ma mowy o jakimkolwiek modelażu. A usta? Sposób na powiększenie sprzed kilku? kilkunastu? dobrych lat. Inny kolor pomadki i kredki jest absolutnie passe!!

www.pudelek.pl

Dwie różne rzęsy? Wizażystka Węgrowskiej nie widzi w tym nic dziwnego. Ciekawe co chciała osiągnąć takim makijażem? Może podnieść zbyt opadającą prawą powiekę? Nie wiem, ale estetycznie to nie wygląda.


Małgosia niewątpliwie należy do najpiękniejszych aktorek, delikatny makijaż idealnie podkreśla jej urodę, tymczasem makijażystka przesadziła z nadmierną aplikacją pudru/korektora pod oczy i sprawiła, że wygląda komicznie, a nie jak zazwyczaj olśniewająco!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz